Kerst-editie Forza komt naar je toe!

Leden van de Supportersvereniging FC Utrecht ontvangen in de dagen voor kerst de jaarlijke kerst-editie van supportersmagazine Forza! 

In dit magazine vind je, naast de columns van Henk Fraser en Frans van Seumeren, interviews met Sean Klaiber en Tommy St. Jago, een overzicht van het seizoen tot op heden, kun je alles lezen over de doelmannen van de FC én legt Manager Vrouwenvoetbal Marlou Peeters uit hoe deze hernieuwde tak van sport bij FC Utrecht er uit zal komen te zien.
 
Natuurlijk is deze Forza weer een lust voor het oog door de opmaak van onze eigen Mike Vermeulen die de kerstsfeer wederom fantastisch vast heeft weten te leggen.\
 
Kortom: een geweldige Forza om het jaar 2022 mee af te sluiten!

Redactie Forza

11519

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS