Jubileumshirt: ‘Mooi cadeau voor onder de boom'

Zelf achtte FC Utrecht-fan en vormgever Nathan Roos (31) de kans klein dat het speciaal door hem ontworpen jubileumshirt ooit het daglicht zou zien. Even leek zijn vrees werkelijkheid te worden, maar het shirt wordt tóch gemaakt. Niet door zijn club, maar wel door de supportersvereniging. 

Nadat supporter Nathan Roos in juni zijn ontwerp van een speciaal shirt voor het 50-jarige jubileum van FC Utrecht naar buiten had gebracht en bedolven werd onder de enthousiaste reacties, bleef het een tijdje stil. Te lang stil, aldus Roos. ,,Zelfs FC Utrecht heeft niets meer laten horen. Dat vond ik erg jammer. Hoofdsponsor T-Mobile nam wel contact met mij op. Zij vonden het supertof en nodigden mij uit om een wedstrijd in de skybox te komen kijken. Maar ja, corona...”

Lees het volledige artikel hier.

9167

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS