Janssen terug in de basis tegen Groningen

René Hake coacht morgen zijn eerste wedstrijd sinds zijn vaste aanstelling (voor anderhalf jaar) als trainer van FC Utrecht. Daarin krijgt Willem Janssen een basisplaats door een knieblessure van Tommy St. Jago.

Het is voor Janssen zijn eerste basisplaats sinds 21 november, toen hij zijn basisplaats terug leek te hebben en Justin Hoogma naar de bank leek te hebben gespeeld. Toen viel hij, uit bij PEC, alleen al na 26 minuten geblesseerd uit. Sinds het herstel van die hamstringblessure moest de aanvoerder van FC Utrecht wachten op zijn kans en die komt er morgen, om 21.00 uur tegen FC Groningen. Tommy St. Jago kampt met knieklachten die hij deze week op een training opliep en die hem een tijdje aan de kant houden.
 
Lees hier het volledige artikel van AD.nl

9138

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS