Jans: ‘Honger naar meer’

Hoofdtrainer Ron Jans na de 0-1 overwinning tegen FC Twente.

FC Utrecht breekt het 33-jaar oude clubrecord. Dankzij een 0-1 overwinning op FC Twente is het team van Hoofdtrainer Ron Jans nu 14 Eredivisiewedstrijden achter elkaar ongeslagen. In de mixedzone in Enschede spraken we met Jans.
 
“Tweemaal? Eenmaal voor de overwinning en eenmaal voor het breken van het record zeker?” Zo begint Jans zijn antwoord op het feit dat hij twee keer mag worden gefeliciteerd. “Nou, de overwinning telt meer hoor. Nu is het record van 13 naar 14 wedstrijden ongeslagen gegaan. Bij een tegenstander, uit, waar niet veel ploegen weten te winnen, dus dat is echt een compliment. Alleen, als het dan 14 is en de 15e wedstrijd is thuis tegen Heracles, dan heb je alweer honger naar meer."
 
Bekijk hier de volledige nabeschouwing, inclusief reacties van Jens Toornstra en Mattijs Branderhorst.

11634

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS