Interesse voor Luuk Brouwers en Tommy St. Jago

Vasilios Barkas is twee weken voor de competitiestart toch nog teruggekeerd bij FC Utrecht. De 1,96 meter lange doelman uit Athene werd vorig seizoen nog gehuurd van Celtic, waar zijn contract was afgelopen. FC Utrecht heeft de clubloze Barkas vastgelegd voor één seizoen, met de optie voor nog een extra jaar. 
 
Barkas keepte vorig seizoen 38 wedstrijden voor FC Utrecht: 34 in de eredivisie, vier in de KNVB-beker en twee in de play-offs om Europees voetbal waarin FC Utrecht in de halve finales verloor van Sparta Rotterdam.
 
Barkas kreeg vorig seizoen 58 doelpunten tegen en hield twaalf keer zijn doel schoon. De dertienvoudig international van Griekenland, op 7 september de volgende tegenstander van Oranje in de EK-kwalificatie, zit nu zonder club.
 
Lees hier meer op AD.nl

11435

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS