Hake: 'Als team hebben we gefaald vandaag'

René Hake was niet te spreken over het optreden van FC Utrecht op bezoek bij Vitesse. Zijn ploeg verloor met 1-0 in Arnhem na een matig optreden. "Het laatste half uur van de eerste helft laten we het gebeuren. Aan alle kanten zien we er heel slecht uit", zegt Hake tegen RTV Utrecht.

"We lopen achter de feiten aan, hoewel we de eerste tien minuten goed begonnen", gaat de trainer van FC Utrecht verder. "Als je kijkt naar de wedstrijd, dan hadden wij het niet verdiend om te winnen."

Volgens Hake viel de enige treffer van de wedstrijd, een intikker van Danilho Doekhi, uit het niets. "Maar we zetten in die fase geen druk en worden naar achteren gedwongen", zegt hij. Ook het veldspel stelt Hake aan de kaak. "Het vervolg na het middenveld was er niet. Na rust maakten we er wel echt een wedstrijd van, en toen hebben wij ook twee momenten gehad dat we konden scoren."

Lees en beluister hier het volledige interview met RTV Utrecht 

9217

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS