Gert van Zanten overleden

Onlang bereikte ons het trieste bericht dat Gert van Zanten is overleden.
 
Gert was ruim veertig jaar als steward aan FC Utrecht verbonden. Het is dan ook geen wonder dat veel supporters hem in de loop der jaren hebben leren kennen.
Waar FC Utrecht speelde, daar was Van Zanten. Hij ontving in 2018, gelijktijdig met Ton Koppen, als eerste een gouden FC Utrecht-speldje met een diamantje, als blijk van waardering voor zijn jarenlange inzet voor de club.

Vorig seizoen was Van Zanten voor het laatst als steward aanwezig in Stadion Galgenwaard. Een plek waar hij door de jaren heen generaties groot zag worden en de laatste jaren zijn handen uit de mouwen stak bij de lift voor mindervaliden. Afgelopen vrijdag overleed Van Zanten, plotseling. Gert van Zanten werd 63 jaar.

Wij wensen de nabestaanden van Gert veel sterkte met het verwerken van dit plotselinge verlies.

Bestuur Supportersvereniging FC Utrecht

11363

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS