Gelijkspel tegen PEC Zwolle: 1-1

Een punt. Dat is de oogst van FC Utrecht vanavond (zaterdag) in Zwolle. In een uitverkocht Mac3Park Stadion nam de Utrechtse FC dankzij een doelpunt van Hidde ter Avest de leiding in Overijssel. Na de break bepaalde Daishawn Redan de eindstand op 1-1.
 
Aan kansen geen gebrek in Zwolle. Daar draaien de drie keepers - drie, inderdaad: FC Utrecht’s Fabian de Keijzer moet zich op slag van rust geblesseerd laten vervangen door Eric Oelschlägel - overuren. In de slotfase van de wedstrijd hebben namens de Utrechtse FC onder anderen Tasos Douvikas en Othmane Boussaid de winnende treffer op hun schoen, maar zij slagen er niet in Kostas Lamprou in de luren te leggen.
 
Lees hier het volledige verslag op fcutrecht.nl

11429

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS