Gaat topscorer Douvikas deze zomer flink wat geld opleveren?

 FC Utrecht-spits Tasos Douvikas legt dit seizoen qua treffers dezelfde statistieken neer als Sebastién Haller in Utrechtse dienst deed. Haller haalde de internationale top. Dat is ook een droom van de Utrechtse Griek. Voetballen in de Premier League.

"Een goede wedstrijd spelen, met drie punten, en ook nog scoren, dat wil ik altijd. Maar het belangrijkste is de overwinning", sprak Douvikas na de 3-0 zege bij degradant Cambuur. Hij kopte de 2-0 binnen en vanaf de penaltystip schoot hij de 3-0 eindstand op het scorebord. "Dat geeft mij vertrouwen richting de andere wedstrijden."
  
Tegen Cambuur begon Douvikas op een andere positie dan normaal. Hij speelde achter Bas Dost. "Het was niet moeilijk, maar je moet een hoop dingen anders doen. Ik speelde goed samen met Bas, het is jammer dat hij geblesseerd raakte."
 
Lees hier meer op rtvutrecht.nl

11534

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS