FC Utrecht zeker van play-offs na winst op RKC

FC Utrecht heeft zich definitief verzekerd van deelname aan de play-offs om een plek in de voorronde van de Conference League. De ploeg van trainer Michael Silberbauer was in de Galgenwaard met 2-0 te sterk voor RKC Waalwijk, dat met SC Heerenveen, NEC en Go Ahead Eagles strijdt om het vierde en laatste ticket. SC Heerenveen heeft daarvoor vooralsnog de beste papieren.
 
FC Utrecht is niet alleen zeker van play-off-deelname, zoals steeds de afgelopen jaren, maar weet ook al wie de tegenstander gaat zijn in de eerste ronde. Dat wordt vrijwel zeker Sparta Rotterdam. De dit seizoen verrassend sterk presterende ploeg van trainer Maurice Steijn kan de vijfde plek uit het hoofd zetten met een achterstand van vijf punten op FC Twente, dat bovendien een positief verschil in doelsaldo heeft van zeventien.
 
Lees hier meer op Telegraaf.nl

11570

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS