FC Utrecht verslaat NEC in Galgenwaard: 1-0

FC Utrecht heeft een einde gemaakt aan de zegereeks van NEC. De Nijmegenaren wonnen vier keer op rij, maar gingen in de Galgenwaard nipt onderuit. Een echte spitsengoal van Sam Lammers maakte uiteindelijk het verschil.
 
De eerste helft tussen NEC en Utrecht was weinig enerverend. Het eerste wapenfeit kwam na een halfuur van Nijmeegse kant. Calvin Verdonk testte Vasilios Barkas met een uitstekende vrije trap, maar de doelman van Utrecht hield de bal met een knappe redding uit zijn goal. Dat kon de wedstrijd wel gebruiken. NEC creëerde kort daarna nog een goede kans. Sontje Hansen bracht Koki Ogawa na een goede dribbel in stelling, maar de Japanse spits krulde de bal naast.
 
Lees hier meer op VI.nl

11652

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS