FC Utrecht verslaat Cambuur na 0-2 achterstand

Een spektakelstuk aan het Herculesplein. FC Utrecht keek vanavond (zaterdag) binnen een kwartier tegen een 0-2 achterstand aan tegen SC Cambuur en boog die in een door 8.000 Seizoenkaarthouders en Business Club-leden bezocht Stadion Galgenwaard om naar een 3-2 zege. Invaller Henk Veerman beleefde een droomdebuut en maakte de winnende goal.
 
De bal valt voor zijn voeten en dan hoeft hij, zoals het een echte spits betaamt, niet na te denken. Dan is het: poeieren. En, een fractie van een seconde later, juichen. Voor de Bunnikside, precies zoals Henk Veerman dat had gehoopt te kunnen doen bij zijn debuut. Met zijn allereerste schot op doel namens FC Utrecht is het voor de boomlange spits al raak. Met zijn rake knal is de comeback van de Utrechters, na dik een uur spelen, bovendien compleet: 3-2.
 
Lees hier het volledige artikel op fcutrecht.nl

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS