FC Utrecht verleidt Ihattaren tot terugkeer naar eredivisie

Mohamed Ihattaren is hard op weg naar FC Utrecht. De club voert vergevorderde gesprekken met Juventus om de 19-jarige middenvelder voor 1,5 jaar te huren van de Italiaanse topclub. In zijn geboortestad kan Ihattaren zijn carrière nieuw leven inblazen.
 
Ihattaren werd afgelopen zomer door Juventus overgenomen van PSV en direct doorverhuurd aan Sampdoria, maar bij die club zat de middenvelder slechts één keer op de bank en raakte hij zelfs volledig uit het vizier van de club. In Nederland trainde hij een tijd voor zichzelf en samen met zijn management en Juventus ging Ihattaren in de laatste periode op zoek naar een nieuwe uitdaging. Daarbij werd een terugkeer naar Nederland bij voorbaat al niet uitgesloten.
 
Lees hier het volledige artikel op AD.nl

11357

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS