FC Utrecht toont veerkracht en redt in blessuretijd punt tegen Excelsior

FC Utrecht is zondag ontsnapt aan een thuisnederlaag tegen Excelsior. De ploeg van trainer Ron Jans pakte in Stadion Galgenwaard op de valreep een punt: 2-2.
 
Na een doelpuntloze eerste helft (Troy Parrott raakte namens Excelsior de paal) kwamen de bezoekers na rust op voorsprong dankzij Couhaib Driouech. Na iets meer dan een uur tekende Lazaros Lamprou met een kopbal voor de 0-2.
 
Daarmee leek de wedstrijd gespeeld, maar tien minuten later zorgde Utrecht-middenvelder Can Bozdogan met een schot in de kruising voor de aansluitingstreffer. De druk van de thuisclub nam toe en dat resulteerde in de extra tijd - toen ook keeper Vasilios Barkas mee naar voren ging - in de gelijkmaker van verdediger Modibo Sagnan. Hij scoorde met het hoofd.
 
Lees hier meer op nu.nl

11621

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS