FC Utrecht-supporters blij met komst van Ron Jans

Dat Ron Jans is gepresenteerd als nieuwe hoofdtrainer van FC Utrecht is in supporterskringen met gejuich begroet. ,,Hij kan het vuur terugbrengen.”
 
,,Voor mij is het resultaat bijzaak. Ik wil strijd zien, spelers die met het mes tussen de tanden voetballen. Dan hoeft er niet eens gewonnen te worden.” Remco Kraak is co-auteur van het boek ‘De rebellen van de Bunnikside’ en maker van de podcast ‘Het verhaal van’, waarin hij in gesprek gaat met (oud-) spelers van FC Utrecht. Kraak reageert gereserveerd op de komst van Ron Jans, die is gepresenteerd als opvolger van de vorige week ontslagen Michael Silberbauer.
 
,,Ik ken hem als trainer van FC Groningen, PEC en FC Twente. In de media maakt hij een prima indruk, maar over zijn werkwijze heb ik geen idee. En zou het iets uitmaken wie er als trainer voor deze spelersgroep staat? De samenstelling van de selectie is niet goed. We hebben veel dezelfde spelers en te weinig die het gras opvreten.”
 
Lees hier het (premium) artikel op ad.nl

11595

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS