FC Utrecht stunt in Amsterdam: 0-1 winst

Django Warmerdam beslist met een diagonaal schot de wedstrijd: 0-1.

FC Utrecht heeft op bezoek bij koploper Ajax drie punten gepakt. In Amsterdam besliste een diagonaal schot van Django Warmerdam een kwartier voor tijd de wedstrijd: 0-1.
 
En dan ineens is het drie tegen twee. FC Utrecht komt er razendsnel uit, een kwartier voor tijd in de Johan Cruijff ArenA. Een splijtende pass van Quinten Timber bereikt de mee opgekomen linksback Django Warmerdam, die met een diagonale poeier van ver buiten de zestien keeper Remko Pasveer verschalkt, en daarmee niet alleen de goalie, maar heel Ajax in de luren legt: 0-1 voor FC Utrecht. 0-1 voor FC Utrecht!

Lees hier het volledige artikel op fcutrecht.nl

11334

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS