FC Utrecht onderuit tegen Fortuna Sittard

Een fluitconcert daalde neer vanaf de tribunes bij FC Utrecht, alweer. Na de 1-4 bekernederlaag tegen SV Spakenburg, verloor de ploeg van Michael Silberbauer ditmaal met 1-2 tegen Fortuna Sittard. Kroniek van de chaos in Galgenwaard. 
 
In het bedankje naar de aanhang schuilt een grote mate van plichtmatigheid, vrijdagavond, tegen de klok van tien uur. FC Utrecht heeft zojuist een 1-2 nederlaag geleden tegen Fortuna Sittard. En om nu te zeggen dat de fans -of toch in elk geval een fanatiek deel ervan- dit kunnen accepteren met de bekeruitschakeling tegen Spakenburg (1-4) nog vers in het geheugen? Vandaar de afwachtende pose van de spelers van de club, die in de competitie juist aan zo’n sterke serie bezig waren.
 
Lees hier meer op AD.nl

11482

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS