FC Utrecht meldt zich na overtuigende zege in de strijd om Europees voetbal

FC Utrecht is terug in de strijd om de play-offs om Europees voetbal. In eigen huis tegen Fortuna Sittard werd de stijgende lijn onder Ron Jans voortgezet, mede dankzij twee treffers van de in bloedvorm verkerende Taylor Booth. Door de overtuigende zege gaat het over de Limburgse opponent heen op de ranglijst.
 
Maandenlang hing FC Utrecht in de degradatiezone in de Eredivisie, maar door een ongeslagen status in de Eredivisie van inmiddels al vier maanden zetten de Domstedelingen langzaam aan de weg omhoog in. Zeker omdat er na vier remises op rij vorige week ook weer eens gewonnen werd door het elftal van Jans, tegen FC Volendam onder aanvoering van Booth.
 
Lees hier meer op VI.nl

11592

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS