FC Utrecht legt Ter Avest tot 2024 vast

Een kwaliteitsinjectie voor FC Utrecht: Hidde ter Avest komt de ploeg van Hoofdtrainer René Hake versterken. De 23-jarige rechtsback komt per direct over van de Italiaanse Serie A-ploeg Udinese en tekent in de Domstad een contract tot medio 2024.
 
Ter Avest begon in zijn geboorteplaats Wierden met voetballen bij SVZW. In 2008 maakte hij de overstap naar FC Twente en voor die club debuteerde hij op 22 augustus 2014 in het betaalde voetbal, in de toenmalige Jupiler League-wedstrijd Almere City FC – Jong FC Twente. Op 17 december van dat jaar volgde voor Ter Avest zijn debuut in de hoofdmacht van de Tukkers, waarvoor hij uiteindelijk tot 100 officiële duels kwam.

Rechtsback Ter Avest, die 38 jeugdinterlands speelde voor alle vertegenwoordigende ploegen van Oranje Onder 15 tot en met Jong Oranje, transfereerde in de zomer van 2018 naar Udinese. Namens die club kwam hij 39 keer uit in de Serie A en speelde hij 3 partijen in de Coppa Italia.

Lees het volledige artikel op FC Utrecht.nl

9246

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS