FC Utrecht hard onderuit in Alkmaar: 1-5

FC Utrecht heeft uit bij AZ een pak slaag te verduren gekregen. AZ legde met 5-1 de Utrechters over de knie. Vangelis Pavlidis en Jesper Karlsson zetten de Alkmaarders al vroeg op voorsprong. In het restant van de wedstrijd kwam FC Utrecht die vroege klappen niet meer te boven. Dani de Wit (twee keer) en Albert Gudmundsson breidden de score daarna uit naar vijf. Quinten Timber deed in blessuretijd nog wat terug voor de statistieken: 5-1.
 
Mimoun Mahi staat voor het eerst dit seizoen in de basiself van FC Utrecht. Na lang blessureleed en veel invalbeurten is hij vandaag fit genoeg om te starten. Echter, na twee vroege tegendoelpunten ziet het er ook bij Mahi fysiek niet goed uit. Na veertien minuten moet hij het speelveld noodgedwongen verlaten. Tekenend voor de middag die de Utrechters beleven in Noord-Holland, frustrerend en zuur.

Lees hier het volledige artikel op fcutrecht.nl

9195

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS