FC Utrecht geeft zege tegen RKC in blessuretijd weg

FC Utrecht oogstte zaterdag een punt in het Mandemakers Stadion. De ploeg van Hoofdtrainer Rick Kruys speelde in Noord-Brabant met 1-1 gelijk tegen RKC Waalwijk, dat er met een doelpunt in blessuretijd voor zorgde dat de Utrechters twee punten minder mee naar huis namen dan ze verdienden. 
 
De kans om de wedstrijd in het slot te gooien in Waalwijk, die krijgt FC Utrecht diverse keren. Een lob van Sander van de Streek gaat over, vanuit de draai is invaller Moussa Sylla na een razendsnelle uitbraak dicht bij een tweede Utrechtse treffer. En ook Simon Gustafson en Othmane Boussaid komen in de slotfase van de partij in kansrijke posities. Maar de marge verdubbelen, dat lukt de Domstedelingen niet.
 
Lees hier meer op fcutrecht.nl

11345

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS