FC Utrecht gaat smaakmaker Mats Seuntjens wegplukken bij RKC

Mats Seuntjens (31) vertrekt deze zomer van RKC naar FC Utrecht. De aanvallende middenvelder staat op het punt een tweejarig contract te tekenen in de Domstad, zo melden betrouwbare bronnen. Alleen de medische keuring moet deze week nog plaatsvinden. 
 
RKC stuntte afgelopen winter met het aantrekken van Seuntjens, die zijn contract bij Fortuna Sittard had laten ontbinden en transfervrij naar Waalwijk kwam. In de vier maanden die hij tot nu toe bij RKC speelde toonde hij zich van enorme waarde. Met vier goals en acht assists heeft Seuntjens een enorm aandeel in het successeizoen van RKC. Ook AZ en FC Twente hebben nadrukkelijk interesse getoond, maar de voorkeur van de Bredanaar lijkt dus bij FC Utrecht te liggen.
 
Lees hier meer op AD.nl

11529

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS