FC Utrecht en RKC stoppen uit protest met voetballen: 'Het is niet in verhouding'

De spelers van FC Utrecht en RKC Waalwijk hebben zaterdagavond een bijzonder statement afgegeven. Nadat de wedstrijd voor de tweede keer was stilgelegd omdat er een beker op het veld was gegooid, besloten beide teams niet meer verder te spelen.
 
Bij het vieren van de 2-0 van Zakaria Labyad kwam er voor de tweede keer in de wedstrijd een beker op het veld en dus wees alles erop dat scheidsrechter Ingmar Oostrom de wedstrijd definitief ging staken.
Na overleg met de KNVB en de lokale autoriteiten werd alsnog besloten om de wedstrijd uit te spelen, maar beide teams hadden afgesproken niet meer te voetballen. De bal ging na de aftrap direct naar RKC-keeper Etienne Vaessen, die de bal ruim een minuut demonstratief onder zijn voet hield.
 
Lees hier meer op nu.nl

11571

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS