Eerste editie FC Utrecht Kerstmarkt groot succes

Honderden supporters vieren Kerst in Stadion Galgenwaard.

Op vrijdag 23 december hebben talloze supporters de eerste editie van de FC Utrecht Kerstmarkt bezocht. In de grachten van Stadion Galgenwaard stonden tientallen kerstkraampjes opgesteld, waar de bezoekers onder anderen een potje konden speeddarten, konden genieten van heerlijke lekkernijen, souvenirs en waar ze hun wens konden laten uitkomen in een wensboom.
 
Bij binnenkomst werden de bezoekers getrakteerd op een gratis kerstmuts, waarna de oplettende supporters de kans niet voorbij lieten gaan om op de foto te gaan met de aanwezige selectiespelers van FC Utrecht. Eenmaal voorbij de eerste kraampjes langs de Noordtribune konden supporters hun creativiteit kwijt bij de Gebarista van Douwe Egberts. De jongste Junior Tigers vermaakten zich op de springkussens en muziekgenieters bleven even hangen bij live muziekoptredens.
 
Lees hier meer op fcutrecht.nl

11521

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS