Een kaartje voor Joop van Maurik

Beste supporters,
 
Joop van Maurik is een echt clubicoon die in de jaren 70 menig duel uitvocht voor onze club. De harde aanvaller ging voor niemand aan de kant en bestierde tot voor kort café Engelenburgh aan de Aquamarjinlaan. In deze typische buurtkroeg dronk menig FC Utrecht-supporter een pilsje in gezelschap van rasechte Utrechter Van Maurik. (Kijk hier ook naar een portretje van Van Maurik)
 
Van Maurik ligt op dit moment in het ziekenhuis met een longontsteking. Hij heeft het zwaar, vanuit de SV zetten wij een kaartenactie voor hem op om hem een steuntje in de rug te geven.
 
Je kaart kan naar:

Joop van Maurik
Europalaan 15
3526 KN Utrecht

Laten we er met zijn allen voor zorgen dat we Joop blij maken met zoveel mogelijk kaarten met mooie boodschappen!

11376

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS