Douvikas matchwinner tegen NEC

FC Utrecht houdt de punten in Stadion Galgenwaard: 1-0.

FC Utrecht heeft een driepunter gescoord. De ploeg van Hoofdtrainer Rick Kruys was vanavond (vrijdag) met 1-0 te sterk voor NEC. In een sfeervol en drukbezocht Stadion Galgenwaard maakte Tasos Douvikas een kwartier voor tijd de enige en dus winnende treffer: 1-0.
 
Een kopbal van Jonathan Okita, clubtopscorer van NEC, dwingt Fabian de Keijzer tot een uiterste krachtinspanning. En die levert de door FC Utrecht opgeleide doelman. De sluitpost uit Leusden redt, in de toegevoegde tijd, prachtig. En stelt daarmee de zege voor de Utrechters veilig. Hij houdt de nul, in tegenstelling tot zijn vakbroeder aan de overkant van het veld.
 
Lees hier het hele wedstrijdverslag op fcutrecht.nl

11429

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS