Doelpunt in blessuretijd levert 3 punten op

Een doelpunt in de blessuretijd heeft FC Utrecht vanmiddag (zondag) een verdiende overwinning opgeleverd. In een leeg Stadion Galgenwaard werd Heracles Almelo met 1-0 geklopt. 
 
De manier waarop-ie valt, die is ontegenzeggelijk behoorlijk fortuinlijk. Maar dat FC Utrecht gezien het spelbeeld en de kansenverhouding zonder enige twijfel bij uitstek de ploeg is die een overwinning verdient en die dankzij dat late doelpunt ook daadwerkelijk pakt, dat staat ook als een paal boven water. Het is aan Adam Maher, Adrián Dalmau én Heraclied Mats Knoester te danken dat de drie punten op deze waterkoude middag in de Domstad blijven. Maher zet de bal, in de derde minuut van de blessuretijd, voor. Invaller Dalmau kopt de bal vervolgens tegen Heracles Almelo-verdediger Mats Knoester aan en via hem is het raak: 1-0. Janis Blaswich, de captain en sluitpost van de Overijsselse ploeg, moet deze keer het antwoord ook schuldig blijven; hij is door de carambole via Knoester geklopt.

Lees hier het volledige verslag op fcutrecht.nl

11362

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS