Dit zijn de steunpilaren onder de knappe transformatie van FC Utrecht

Op bezoek bij FC Twente kan FC Utrecht dit weekend een eigen clubrecord breken. Als de Domstedelingen niet verliezen, dan blijft FC Utrecht voor de veertiende competitiewedstrijd ongeslagen. ESPN analyseert hoe trainer Ron Jans zijn kwakkelende elftal aan de hand van drie steunpilaren heeft veranderd in een attractieve ploeg.
 
Toen de 65-jarige Jans het roer begin september overnam van de ontslagen Michael Silberbauer, bungelde FC Utrecht diep in de degradatiezone. Onder Silberbauer verloor de ploeg de eerste drie competitiewedstrijden en wist het zelfs geen enkele keer tot scoren te komen.
 
Jans begon zijn crisismanagement in eerste instantie achterin. De ervaren oefenmeester nam direct afscheid van het hoge drukzetten dat FC Utrecht onder Silberbauer probeerde en koos voor een lage en compacte defensie. Van hieruit begon FC Utrecht weer punten te pakken en klom het op tot inmiddels de negende plek in de Eredivisie.
 
Lees hier meer op ESPN.nl

11595

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS