'Die jongen heeft een gigantische toekomst voor zich'

In Utrecht ging het afgelopen seizoen vooral over Taylor Booth en Tasos Douvikas. Toch zijn de kenners het erover eens: Can Bozdogan (22) is het grootste talent van allemaal. Een voormalig Duits jeugdinternational met Champions League-ervaring. Oud-trainer Huub Stevens: ‘Ik had maar één tip: gelijk kopen.’
 
Terug naar vorig seizoen. Een nogal ongebruikelijk interviewmoment. Er zijn nog twee minuten te spelen tussen FC Utrecht en RKC Waalwijk als we Zakaria Labyad tegen het lijf lopen. De middenvelder staat op het punt de trap naar de kleedkamers te beklimmen. Het duel is gestaakt. Nadat er voor de tweede keer een bekertje op het veld is gegooid, heeft scheidsrechter Ingmar Oostrom het hele spul naar binnen gedirigeerd. Het doet de middenvelder ogenschijnlijk weinig. Labyad heeft vijf minuten eerder de 2-0 op het scorebord gebracht. Het is zijn eerste doelpunt sinds zijn terugkeer in Stadion Galgenwaard. Een bekeken balletje. Labyad liep bij de eerste paal een hoekschop binnen. Als we vragen of het ingestudeerd was, schudt hij ontkennend het hoofd. ‘Nee, helemaal niet’, klinkt het eerlijk. ‘Dit doelpunt heb ik te danken aan Can. Ik heb zelden zo’n intelligente speler meegemaakt.’
 
Lees hier het (PRO) artikel op VI.nl

11533

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS