Derensili Sanches Fernandes verkocht aan Excelsior

Aanvaller (22) verruilt Utrecht voor Kralingen.

Flankspeler Derensili Sanches Fernandes verlaat FC Utrecht. De 22-jarige aanvaller, die bij de Domstedelingen nog een contract had tot en met het einde van dit seizoen, maakt de stap naar Excelsior.

Sanches Fernandes sluit in het najaar van 2020 aan bij Jong FC Utrecht. De aanvaller komt op dat moment over van Excelsior. Als speler van de beloftenploeg van de Utrechters debuteert hij op 16 oktober 2020 in de Keuken Kampioen Divisie. In totaal speelt de buitenspeler 83 duels in de Keuken Kampioen Divisie met Jong FC Utrecht. In het eerste elftal van de Domstedelingen maakt Sanches Fernandes op 28 januari 2023 voor het eerst zijn opwachting. In totaal komt de aanvaller drie keer als invaller in actie voor de Utrechtse FC.
 
Lees hier meer op fcutrecht.nl

11529

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS