De grasmat ligt voor je klaar

Beste supporters,
 
Komende zondag, 29 mei 2022, ligt het hoofdveld van de Galgenwaard voor je open!
 
Van 11:00 tot 13:00 mag je als supporter zijnde (alle supporters, dus ook niet-leden) met je partner en/of met je kinderen, of met vrienden, daadwerkelijk het veld op. Dus: geen dreigend stadionverbod wat je tegenhoudt en geen steward die ingrijpt.
 
Je kunt nu zelf ervaren hoe het is om op het veld te lopen en bijvoorbeeld voor de Bunnikside te staan of om een balletje te trappen in de Galgenwaard. Neem vooral een bal mee. 
 
Ook het supportershome is tijdens deze uren geopend voor een drankje. Tegelijkertijd kun je alsnog kaarten kopen voor de SV jubileum-feestavond op 4 juni. Een breed en aantrekkelijk scala van artiesten staat garant voor een fantastische avond.
 
Als je dat hebt gedaan, mag je daarna op de foto op een door jou gewenste locatie op het veld. Een leuk aandenken aan dit bijzondere moment!
 
Als ingang zal het supportershome fungeren. Ga daarna door het hek bij Vak H op de Bunnikside.
 
We hopen velen van jullie te zien bij deze unieke kans.
 
Bestuur SVFCU
 
 

7750

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS