Column: Weer niet

Na twee jaar lockdowns, geen lockdowns. Mochten we ein-de-lijk weer naar het stadion. Aangepast met allerlei verschillende regels en maatregelen maar… we mochten wel. Het kabinet acht het noodzakelijk dat we opnieuw niet naar onze geliefde Galgenwaard mogen. Ellende.

Ondanks alle investeringen van clubs, die alles naar de zin van het OMT en het kabinet maakten worden aan de kant gezet om een ‘voorbeeld’ te stellen aan mensen die zich wat minder aan de ‘regeltjes’ houden. Voetbal wordt een beetje gezien als het pispaaltje van het team. Het zwarte schaap in de kudde, hetgeen wat anders is dan alle anderen. Wanneer het voetbal er uit ligt qua publiek is de angel qua corona pandemie er wel uit. Zo komt het een beetje op me over. Helemaal als je je bedenkt dat verschillende binnen locaties met velen gewoon toegankelijk blijven. Zijn het dan achteraf gezien, uitgaven voor de club en organisatie geweest voor niets?

9275

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS