Column: Wat een weelde

Het seizoen 2021-2022 staat voor de deur. En dat betekent ook eindelijk weer beginnen met de gebruikelijke wekelijkse column. Waar heb je het dan over in zo’n eerste column? Laat ik beginnen met de hele goede voorbereiding waar FC Utrecht mee begonnen is. Winst tegen Mechelen, Gent, Brugge, Beerschot, Volos en Bochum. Gelijke spelen tegen Antwerp, Anderlecht en Zulte-Waregem. De enige wedstrijd die tot nu toe verloren ging was de wedstrijd tegen Venezia FC. Daarbij wel gezegd hebben dat er in die wedstrijd met een veredeld “B” elftal werd gespeeld. Resultaten in oefenwedstrijden zeggen ontegenzeggelijk niet veel, want als FC Utrecht een goede voorbereiding draait.. Gaat de competitiestart alles behalve goed. Wat mij vooral tevreden stelt is het voetbal wat er op dit moment op de mat gelegd wordt. Een duidelijke lijn die het afgelopen seizoen al is ingezet en nu vrolijk doorgezet wordt. Ook doet het mij veel deugd dat je op dit moment probleemloos twee elftallen op de been kan brengen die hetzelfde voetbal kunnen spelen. Wat een weelde! Want wanneer hebben wij dat als bescheiden subtopper dat ooit kunnen doen? Een teken dat FC Utrecht in alles aan het groeien is.

11292

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS