Column: Voetballoos weekend

En alweer een voetballoos weekend voor ons als FC Utrecht supporter. De bekerfinale werdgespeeld tussen Ajax en Vitesse. En toch brengt dat bij mij wat oud zeer naar boven. Helemaal als je Eric Gudde hoort zeggen dat achteraf er niemand op zat te wachten om de bekerfinale van vorig jaar als nog te spelen. Wat mij betreft wordt deze man per direct uit zijn functie gezet. Supporters belangen in dit geval van Feyenoord en FC Utrecht wordt totaal geen rekening mee gehouden. Nu word deze prijs gevierd door de Amsterdammers die deze beker normaliter een troostprijs noemen. Het zegt ook genoeg dat de zogenoemde ‘supporters’ van die club drukker zijn om andere supportersgroepen te beledigen dan het vieren van de bekerwinst. Echte clubliefde zullen we maar zeggen.

9292

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS