Column: Lekker weekje

Met twee overtuigende overwinningen op rij, gaan we richting Abcoude-noord. De 0-3 overwinning op NEC was zeer terecht. Beide teams creëerden nauwelijks kansen totdat onze ‘Boem boem Bartje’ de bal kreeg en vernietigend uithaalde. Wat een goal! Wat dat betreft mag er echt wel meer op doel geschoten worden. Hoewel Ramselaar wat mij betreft nog wel wat meer ‘aanwezig’ mag zijn, was Bart ‘op tien’ een verademing vergeleken op links.

Boussaid is een hele vervelende speler om tegen je te hebben. Verricht enorm veel defensief werk en is altijd bezig. Een ‘stuiterbal’, alles wat hij doet, doet hij voor de volle 100%. Zelfs wanneer hij in de muur staat, is er geen moment dat ‘Otje’ stil staat. In verdedigend opzicht is hij fysiek natuurlijk niet de grootste of de sterkste. Maar je kan hem vergelijken met een mug s’nachts op de slaapkamer. Verschrikkelijk irritant en altijd in beweging en moeilijk te pakken te krijgen. Tegen NEC een geweldige panna en twee assists. Een prima moyenne.

11328

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS