Column: Kracht van een eenheid

We hebben een record te pakken! Maar liefst vijf(!) uitwedstrijden op rij werden er gewonnen. Ik ben pas echt trots wanneer we er zes van maken. (Zeg ik met een knipoog) Want de zesde uitwedstrijd is dan uitgerekend tegen de ploeg elders. Maar goed, terug naar de wedstrijd tegen ADO. We hebben één helft echt prima gevoetbald en daar in laten zien dat wij een paar klassen beter zijn dan de gasten van Den Haag. Waarom we dan niet doordrukken om er een nog grotere uitslag van te maken is echter een groot vraagteken. Hetgeen wat ik me kan bedenken is dat je in die eerste helft twee spelers kwijtraakt door een blessure en je het daar mee zakelijk wilt afsluiten nu die wedstrijd al gespeeld was door geen onnodige kaarten en blessures op te lopen. Het favoriete team van “Meneertje behang” staat voor degradatie en dat is in mijn ogen niet meer dan terecht.

3345

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS