Column: Interland break

Ik vind die interland breaks maar niets. Buiten EK’s en Wk’s om heb ik vrijwel niets met het Nederlands elftal. Wellicht dat het ooit weer ‘anders’ wordt wanneer er een speler van onze club onderdeel is van het ‘grote’ oranje. Met Selim Can (Turkije onder de 17), Mees Rijks (Oranje onder de 19), Othmane Boussaid (Jong België), Fabian de Keijzer, Quinten Timber (beiden jong Oranje) en Tasos Douvikas (Griekenland) hebben we toch aardig wat (potentiële) internationals in de gelederen. Ik zag op social media nogal wat vragen waarom Maarten Paes niet meer bij Jong Oranje te zien is. Maarten Paes is inmiddels ‘te oud’ om voor jong Oranje uit te komen. Hoewel hij in het ‘grote’ Oranje in deze vorm ook niet zal misstaan volgens mij.

9210

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS