Column: het jubileum seizoen

Een gelijkspel in Zwolle, maar het voelt als een nederlaag. We weten opnieuw niet te imponeren met ons spel. En dat terwijl we qua namen en individuele kwaliteiten een meer dan aardige selectie hebben. Het is zo verschrikkelijk moeilijk om positief te blijven, mede omdat het voetbal niet om aan te zien is en ook de nodige vechtlust ontbreekt. Hake kondigde veranderingen aan. Maar de enige veranderingen die te bespeuren waren ten aanzien van de wedstrijd tegen Ajax waren: ‘Troupee voor van der Maarel, Janssen voor Hoogma en Ramselaar keerde terug in plaats van Elia.’ Treurig hoe Janssen van het veld af moest! De man heeft keihard geknokt om terug te komen en dan gooit zijn hamstring roet in het eten. Ik hoop echt met heel mijn hart dat Janssen zich nogmaals terug kan knokken. Want mentaal moet dit een enorme tik geweest zijn.

9155

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS