Column: Eerste stap

Zo dan! De eerste stap is gezet en wie zegt dat zij niet hebben genoten gisteren van deze wedstrijd, snap ik niet. FC Utrecht pakte Vitesse vast en liet haast niet meer los. Het enige smetje op deze wedstrijd was de tegengoal waar een moment van onoplettendheid je er van weerhoud de terugwedstrijd als formaliteit af te doen. Nu word het nog spannend! Willem Janssen sprak achteraf de Bunnikside toe: ‘We willen jullie bedanken voor jullie steun, maar vieren gaan we hem niet. Stop ook met het bier gooien!’ een statement van onze afzwaaiende captain waar ik volledig achter sta. Stop daar mee! We stonden  er notabene comfortabel voor…
 
De eerste stap is gezet maar we zijn er nog niet! Want reken er maar op dat Vitesse in de terugwedstrijd vol gas gaat geven en het is aan FC Utrecht om zich daar tegen te wapenen! Wat mij nog het meest verraste, is het fgrote contrast met bijvoorbeeld de eerste helft van deze wedstrijd ten opzichte van de rest van het seizoen. Ik heb vechtlust, passie en strijd gezien. Een felheid waar wij als supporters ons mee kunnen identificeren. En dan te bedenken als je al de helft van deze inzet had getoond gedurende het seizoen, hoeveel hoger je had kunnen staan. Maar ach, achteraf kijk je een koe in z’n…
 
Ik heb ouderwets genoten en een heerlijke avond gehad. De spelers, staf en de supporters hebben er gister alles aan gedaan en dat maakt onze club zo ongelooflijk mooi. We zijn er nog niet! Laat ik dat benadrukken.
Maar dit moeten we eigenlijk niet meer weg geven! Op naar zondag want… Zondag is ons daggie!!
 
Dustin

7999

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS