Column: Doorgaan waar we zijn gebleven

We zijn weer gestart! De eerste wedstrijd van 2021 hebben wij inmiddels gehad. Groningen thuis werd uiteindelijk met 2-2 gelijk gespeeld. Vooraf zal je zeggen dat het een matig resultaat is, en in werkelijkheid is dat natuurlijk ook. Echter kwamen wij al snel met 0-2 achter door individuele fouten. Bij de 0-1 had de voorzet nooit gegeven mogen worden en debet daar aan is in mijn ogen Hoogma. Die ook bij de 0-2 in de fout ging en volledig verkeerd stond te dekken. En dan weet je als Utrecht zijnde dat het een hels karwei wordt tegen een ingravend Groningen. De vijfmans defensie van Groningen werd amper tot niet in verlegenheid gebracht. Een van richting veranderd schot van Ramselaar bezorgde ons in de eerste helft nog wel een aansluitingstreffer.

9244

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS