Clubman Mark van der Maarel langer bij FC Utrecht

Verdediger (33) ook komend seizoen onder contract bij Utrechtse FC.

Verdediger Mark van der Maarel speelt ook komend seizoen voor FC Utrecht. Het aflopende contract van de 33-jarige clubman is met één jaar verlengd. Tevens zijn er afspraken gemaakt dat Van der Maarel na zijn voetbalcarrière aan FC Utrecht blijft verbonden, op welk moment dan ook.
 
Van der Maarel speelt al sinds jaar en dag voor FC Utrecht. Op 20 september 2009 maakt de verdediger in de Eredivisie voor het eerst zijn opwachting in het rood-wit van de Utrechters. Inmiddels staat de teller van officiële duels die Van der Maarel speelt namens FC Utrecht op het bijna duizelingwekkende aantal van 380. De clubman komt daarin twaalf keer tot scoren en bereidt nog eens zestien doelpunten voor.
 
Lees hier meer op fcutrecht.nl

11324

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS