Champions League-deelnemer wil ver gaan voor Utrecht-sensatie Booth

De kans dat Taylor Booth (21) na deze zomer nog voor FC Utrecht speelt, is klein. Diverse clubs uit binnen- en buitenland hebben de Amerikaanse smaakmaker op de korrel. Een Champions League-deelnemer heeft zich inmiddels officieel gemeld en is bereid héél ver te gaan.
 
Het spel is op de wagen. Afgelopen winter al had FC Utrecht de talentvolle middenvelder kunnen verkopen, maar daar had de subtopper geen oren naar. De interesse in de jonge Amerikaan is sindsdien alleen maar verder toegenomen. Clubs uit de Nederlandse top maar ook uit de grotere Europese competities hebben direct dan wel indirect hun interesse kenbaar gemaakt. Zo prijkt Booth op diverse lijstjes in Spanje en Engeland.
 
Lees hier meer op VI.nl

11522

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS