Bunnikside voor tiende keer dit seizoen uitverkocht

Voor vijfde maal op rij gaan alle tickets voor sfeertribune over toonbank.

Alle kaarten voor de Bunnikside zijn voor de wedstrijd FC Utrecht - Heracles Almelo over de toonbank gegaan. Het is de tiende keer dat de Bunnikside dit seizoen is uitverkocht, en de vijfde maal op rij dat die tribune tot en met het allerlaatste plekkie is gevuld. Een nadere blik op de Bunnikside en de bezetting van de oosttribune van Stadion Galgenwaard.

Tien keer een uitverkochte Bunnikside: het is een evenaring van het aantal van vorig seizoen. Met als grote verschil: de afgelopen jaargang gingen in tien van de negentien gevallen alle Bunnikside-tickets over de toonbank, dit seizoen is het bordje ‘Uitverkocht’ voor de tiende keer op de Bunnikside-tribune opgehangen in een tijdsbestek van dertien duels. De tribune was tot en met het allerlaatste plekkie gevuld bij de thuisduels met Feyenoord, Almere City FC, Ajax, RKC Waalwijk (beker), Excelsior, RKC Waalwijk (Eredivisie), PSV, FC Volendam en Fortuna Sittard en is dat dus aanstaande vrijdag, als Heracles Almelo op bezoek komt, opnieuw.
 
Lees hier meer op fcutrecht.nl

11534

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS