Brouwers scoort bij eerste oefenduel vanaf eigen helft

FC Utrecht, Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben vrijdagavond hun eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding gewonnen. Voor PEC ging het echter nog opvallend moeizaam tegen de amateurs van VV Berkum. Bij FC Utrecht zorgde Luuk Brouwers voor het mooiste moment van de avond.
 
Utrecht startte de voorbereiding tegen het Regioteam Amersfoort en won met 0-6. Brouwers maakte de mooiste goal van de oefenwedstrijd: in de eerste helft scoorde de middenvelder met een schot vanaf eigen helft. Het betekende de 0-4, na een eerdere goal van Tommy St. Jago en een dubbelslag van nieuwkomer Mats Seuntjens. In de tweede helft maakte Guido den Daas een eigen doelpunt en verzorgde Bart Ramselaar in zijn geboortestad het slotakkoord.
 
Lees hier meer op VI.nl

11489

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS