50 jaar FC Utrecht – 50 verhalen vanuit het hart

DE LAATSTE 100 EXEMPLAREN VAN HET FC UTRECHT JUBILEUMBOEK NU GERESERVEERD VOOR
SVFCU

Vijftig jaar FC Utrecht in 320 pagina’s. Kan dat? Nee natuurlijk, maar met de werkelijk schitterende uitgave 50 jaar FC Utrecht – 50 verhalen vanuit het hart, dring je wel door tot het wezen, de ziel van de club. Eind vorig jaar werd dit lijvige lustrumboek gepresenteerd in een beperkte oplage van 2020 exemplaren. Nog slechts 100 exemplaren zijn nog verkirijgbaar!

Schitterend uitgevoerd met een stoffen omslag, het fraaie lustrumlogo en bovendien voorzien van ook nog eens twee miniboekjes over de geschiedenis van Stadion Galgenwaard en de historie van DOS, Elinkwijk en Velox. Het boek zelf bevat geen onvertogen woord. Geen roddels, geen geruzie, geen gedoe. Wel vijftig mooie ontmoetingen met even zoveel mensen die veel, soms heel veel voor de club hebben betekend en nog steeds betekenen. Bekende namen, maar ook onbekende namen.

9317

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS