100 rode kaarten

100 rode kaarten

De Duitse middenvelder Andreas Ludwig gaat de geschiedenisboeken in. Ludwig kreeg vandaag in de gewonnen thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0) de honderdste rode kaart voor de ploeg uit de Domstad in de eredivisie op zijn naam.
Geen enkele club ontving zoveel rode kaarten op het hoogste Nederlandse voetbalniveau.

Ludwig, die in de eerste helft het enige doelpunt had gemaakt in De Galgenwaard, werd in de 87ste minuut door scheidsrechter Jochem Kamphuis van het veld gestuurd voor een overtreding op Martin Ødegaard. De Duitser haalde de Noorse huurling van Real Madrid onderuit en ging vervolgens, ogenschijnlijk bewust, op diens been staan.

Tijdens de 21ste speelronde in de eredivisie vielen bij elkaar zes rode kaarten. De laatste keer dat er meer spelers uit het veld werden gestuurd tijdens een speelronde was in het seizoen 2011-2012, zocht databureau Gracenote uit.

Wedstrijden

Binnenkort ziet u hier weer actuele informatie over de eerstvolgende wedstrijd van FC Utrecht.

Word nu lid van de supportersvereniging FC Utrecht