1 maart FIFA-toernooi in Stadion Galgenwaard

Ben jij gek van FIFA 19? Ga jij graag de uitdaging aan tegen andere FC Utrecht-supporters? Binnenkort kan je jouw FIFA-skills tonen tijdens het FIFA-toernooi in Stadion Galgenwaard.


FIFA

Je hebt nog even de tijd om te trainen, vrijdag 1 maart vindt het FC Utrecht FIFA-toernooi plaats in Stadion Galgenwaard. Junior Tigers mogen in de ochtend hun FIFA-skills laten zien. Supporters ouder dan 13 jaar zullen in de middag zich achter de knoppen gaan begeven. Je speelt die dag tegen andere FC Utrecht-supporters wedstrijden FIFA 19 op de PlayStation 4. Net als bij de Champions League zal er eerst een groepsfase zijn, gevolgd door een knock-out-fase met uiteindelijk een beslissende finale. De winnaars gaan met een mooie prijs naar huis!
 
Inschrijven?
Junior Tigers kunnen zich inschrijven via deze link Supporters ouder dan 13 jaar kunnen zich inschrijven via deze link

Wedstrijden

Binnenkort ziet u hier weer actuele informatie over de eerstvolgende wedstrijd van FC Utrecht.

Word nu lid van de supportersvereniging FC Utrecht